RODZINNY rejs w Chorwacji Południowej – Długi weekend czerwcowy

Kastela/Split – Vis – Bishevo – Lastovo – Dubrovnik – Mljet – Korcula – Hvar – Kastela/Split
102-R/06/19/CRB
15.06-22.06.2019
Chorwacja
Bavaria 50, Bavaria 46, Cyclades 43.4, Elan 434 (przykładowe)
Zaokrętowanie
15.06.2019, ACI Kastela/Split
Wyokrętowanie
22.06.2019, ACI Kastela/Split
1 580 PLN
Rodzinny Rejs w Chorwacji to idealny pomysł na spędzenie wyjątkowych wakacji w gronie rodzinnym. To gwarancja udanego wypoczynku i doskonałej zabawy zarówno dla dorosłych, jak i dla najmłodszych załogantów. Rejs u wybrzeży Chorwacji to także okazja, by poznać tej cudowny kraj, jego architekturę i zabytki, a także oryginalną bałkańską kulturę i kuchnię. Błękitny Adriatyk, śródziemnomorskie słońce, relaks i dobra zabawa czekają na Twoją rodzinę podczas rejsu z Corba.pl.
 

Dlaczego my?

 • super jachty
 • doświadczeni skipperzy
 • wzorowa organizacja
 • bezpieczeństwo
 • dodatkowe atrakcje na lądzie
 • relaks i wyśmienita zabawa
 • rodzinna atmosfera

PLAN REJSU

Przykładowe jachty

Bavaria 50, Gib Sea 51, Cyclades 43.4

Jachty dla 10 osób:

 • luksus
 • funkcjonalność i wygoda
 • niesamowita pływalność
 • łatwa obsługa
 • wysoka jakość
 • praktyczna
Koje
Możliwość wyboru koi dwuosobowych oraz pojedynczych (przy zgłoszeniu prosimy o poinformowanie, którą z koi chcecie Państwo zarezerwować).

Podział na załogi

W miarę możliwości dzielimy uczestników rejsów pod kątem: wieku, znajomych, rodzin z dziećmi.

Szkolenie

Dla chętnych istnieje możliwość doszkolenia z podstaw teorii żeglarstwa, jak i manewrowania jachtem w trakcie rejsu. Wystarczy zgłosić chęć przed rejsem. Każdy członek załogi otrzymuje „opinię z rejsu” honorowaną przez PZŻ oraz wpis do książeczki żeglarskiej.

Trasa nr 1

Sukosan/Biograd – Sibenik – Wodospady Krka – Hvar – Vis – Lastovo – Kaprije – archipelag Kornatii– Sukosan/Biograd

Księżycowy krajobraz dziesiątek małych, bezludnych wysepek. Spowite zielenią drzew stoki. Czarownie urzekające kaskady wodospadów. Skalisty, wąski i kręty kanion rzeki Krk. Klimatyczne nietknięte masową turystyką wysepki. Przepiękne kotwicowiska, dzikie, zagubione, niedostępne z lądu plaże. Północna Dalmacje to niewiarygodne bogactwo natury. Parki narodowe: Kornaty, Telascica i Krka. Każdy z nich inny, z własną osobowością, jakby wycięty zupełnie z różnych zakątków świata. Majestatyczne miasto Sibenik. Tętniące energią Primosten, Biograd, Vodice.  Uroczo spokojne Dugi Otok, Molat, Kaprije, Zlarin. Bajkowy, zanurzony między zielonymi wzgórzami Skradin. Wszystkie miejsca urzekające od pierwszego wejrzenia. Wszystkie do, których chciałoby się natychmiast wrócić. Wszystkie do których dotrzecie Państwo jachtem, katamaranem czy też motorówką. I będzie to wyprawa niezapomniana. Często poza utartymi szlakami i zgiełkiem jednodniowych wycieczek. Na tak długo i tylko tam gdzie zapragniecie!

PLAN REJSU

Trasa nr 2

Kastela/Split – Vis – Bishevo – Lastovo – Dubrovnik – Mljet – Korcula – Hvar – Kastela/Split

Stworzona siłami natury cudowna przyroda i wzniesiona ręką człowieka niesamowita architektura. Dwa tak różne, a tak przenikające się i uzupełniające nawzajem światy. To Południowa Dalmacja. "Perła Adriatyku", absolutnie unikalne miasto Dubrownik - przyciągające charakterem, mnogością zabytków, zabudową i niesamowitą atmosferą. Niezastąpiony spacer malowniczymi murami obronnymi. Zniewalający pejzaż „starego miasta” z górującego nad miastem wzgórza Srd. I magiczny widok potęgi świata natury. Lazurowe morze rozbijające się tysiącem fal o skaliste wybrzeża. Horyzont skrywający ledwie dostrzegalny zarys przepięknej Italii. A tuż obok, rozrzucone dookoła jak drogocenne, szafirowe kamienie, zielone wyspy Lopud, Korcep, Miljet i Korcula. To żeglując między nimi trafimy na piaszczyste plaże, bezludne, dzikie zatoki, wąwozy otwierające swoje podnóża krystalicznie czystej morskiej wodzie. Dotrzemy do Parków Narodowych Miljetu i Lastowa. A na koniec dotrzemy do kolejnej „perły Adriatyku”. Miasta podróżnika Maco Polo – do Korculi. Czarująca, gorąca, niezwykła. Emocje, energia i wrażenia, które pozostaną w każdym na zawsze!

Ilość mil morskich: 300

PLAN REJSU

UWAGA!

 • Rejs odbywa się przy minimum 5 osobach

 • Ostateczny przebieg trasy będzie zależał od warunków atmosferycznych oraz chęci i kondycji załogi

Trasa nr 3

Biograd/Sukosan – Długi Otok – Lośnij – Cres – Pula – Rovnij– Krk – Rab – Silba – Molat – Biograd/Sukosan

Zielona, złota i błękitna. Pachnąca całymi dniami i rozgwieżdżona ciepłymi wieczorami. Wyciszona i energetyczna. Taka jest północna część Adriatyku. W gwarze kolorowych, żywych miast Istrii i zagubionych uroczyskach pobliskich wysp. Dla każdego podróżnika i na każdy nastrój. Północne wybrzeże Chorwacji kusi bujną, bogatą przyrodą . W wielu miejscach spotkamy ślady bogatej historii i efektownych rzymskich zabytków. Pula zachwyci potężnym starożytnym Koloseum. Klimatyczne Rovnij urzeknie urokliwą, wtopioną w błękit morza, starówką. Dzięki jachtowi czy motorówce odkryjecie Państwo pełnię bogactwa i piękna całego tego regionu. Niezliczona ilości zatoczek, plaż i malutkich portów pozwala zapomnieć o miejskim zgiełku i uciec od cywilizacji. Wyspy Rab, Krk, Cres, Pag to długie, złote plaże skąpane krystalicznie czystą wodą. Olib, Losinij, Silba, Susak jakby na końcu świata bez pośpiechu, hałasu i tłumu turystów. A w wielu miejscach zatknięta „Błękitna flaga” – status najwyższej czystości morza i brzegu. Tu czas płynie jakby trochę wolniej. Tu w ciągu dnia odnajdziesz spokój i relaks, a wieczorem jeśli tylko zapragniesz znajdziesz się w środku barwnej, roztańczonej nocy.

Ilość mil morskich: 300

PLAN REJSU

Relaks i zabawa na wodzie

Dłuższe przeloty od wyspy do wyspy, to idealna okazja do integracji załogi. W ramach przerwy proponujemy Państwu relaksujące kąpiele w uroczych zatokach, gdzie turkusowy Adriatyk i śródziemnomorskie słońce wprawią wszystkich w prawdziwie wakacyjny nastrój.

Dla bardziej odważnych proponujemy ciąganie za jachtem na linie. Gwarantujemy dobrą zabawę i dużo śmiechu. Temperatura wody zdecydowanie rozpieszcza więc nie ma powodu do obaw, że będzie nieprzyjemnie.

Zabawy podczas rejsu

Staramy się zapewnić naszym najmłodszym uczestnikom rejsu pomoce do wspólnej zabawy z rodzicami i pozostałymi członkami załogi. Rożnego typu kolorowanki, kredki, flamastry, wycinanki. Chętnie podpowiemy co się sprawdza i jak można umilić dzieciom czas podczas żeglugi. Grunt to pomysłowość, chęci i dużo dobrego humoru! Rejsy z dziećmi to wyjątkowa przygoda i wspaniały czas w gronie rodziny.

Błękitna Jaskinia

Atrakcja realizowana na trasie nr 1. Błękitna Jaskinia to chorwacka jaskinia znajdująca się po wschodniej stronie wąskiej, wapiennej wyspy Biševo. Oficjalna data jej odkrycia to rok 1884. Jaskinia stanowi wyjątkową atrakcję turystyczną przez swoje walory geomorfologiczne. W słoneczny dzień, przy spokojnym morzu, promienie słońca dostają się przez otwór znajdujący się w sklepieniu jaskini i odbijając się od piaszczystego podłoża wypełniają ją błękitnym światłem. Porównywana jest do Lazurowej Groty na wyspie Capri. Najlepiej jest zwiedzać jaskinię pomiędzy godziną 11:00 a 12:00.  Podczas rejsów najczęściej podpływamy w pobliże jaskini jachtem, by przesiąść się na ponton i powiosłować do groty.

Cena

 •  15 kun

Wycieczki skuterami, quadami lub autem

Podczas rejsu istnieje możliwość zorganizowania wycieczki wokół wyspy na skuterach lub quadach. Trasa takiej wyprawy to kipiące energią miejsca, malownicze krajobrazy, drogi leśne, wąwozy, przepiękne zjazdy i podjazdy w typowo letnim chorwackim klimacie. W trakcie wycieczki zaplanowana jest przerwa na ciepły posiłek w lokalnej knajpce, kąpiele w napotkanych zatokach oraz postoje na kawę lub zimny napój.

Cena

 • skutery - 25 EUR
 • quady - 30 EUR
 • posiłek i napoje - ok. 25 EUR

Wodospady Krka

Atrakcja realizowana na trasie nr 2. Niedaleko Śibenika, w środkowej Dalmacji, znajduje się jeden z przyrodniczych cudów świata - Wodospady Krka. Malownicze kaskady wśród soczystej zieleni parku krajobrazowego tworzą widok zapierający dech w piersi. To obowiązkowy punkt programu rejsów po Chorwacji. Można się tam dostać pieszo idąc wzdłuż przepięknego odcinka rzeki. Spacer trwa od godziny do dwóch więc warto zabrać ze sobą coś do picia oraz sprzęt fotograficzny. Dla tych, którzy spacerów nie lubią organizowane są rejsy spacerowymi stateczkami, które odpływają co godzinę z miejscowości Skradin.

Ceny biletów

 • dorośli - 95 kun (ok. 50 PLN)
 • dzieci od 4 do 14 lat - 70 kun
 • grupowe (powyżej 20 os.) - 90 kun

Korcula

Atrakcja realizowana na trasie nr 1. Korcula jest bardzo klimatycznym miastem, przypominającym z kształtu szkielet ryby. Miasteczko pełne jest zakamarków usianych uroczymi knajpkami z widokiem na Adriatyk.  Można tam miło i beztrosko spędzić czas, delektując się specjałami bałkańskiej kuchni. Warto zobaczyć Katedrę Św. Marka, która jest najcenniejszym zabytkiem miasta, zbudowanym w okresie między XIV a XVI wiekiem. Wśród polecanych atrakcji turystycznych miasteczka znajdują się również Kościół Św. Petra, Pałac Opatów ze skarbcem oraz Dom Marco Polo, uznawany za miejsce, w którym urodził się podróżnik, a w którym obecnie mieści się muzeum poświęcone jego dokonaniom.

Podczas rejsów najczęściej zatrzymujemy się w Marinie, w której spędzamy wspólnie bardzo przyjemne wieczory, wypełnione dobrą zabawą przy muzyce i wybornym jedzeniu.

Ważne!
Tuż obok Mariny jest bardzo przyjemny placyk zabaw dla najmłodszych uczestników rejsu. Dzieci będą mogły swobodnie się wyhasać, a rodzice napić przepysznej mrożonej kawy lub owocowego koktajlu.

Split

Atrakcja realizowana na trasie nr  . Split urzeka nie tylko ciekawą architekturą i historią, znakomitymi zabytkami, ale przede wszystkim niebywałą atmosferą, to prawdziwi ludzie, jedzenie, muzyka! Każdy z tych elementów, stanowi o niezwykłej atrakcyjności turystycznej tego miasta.

Co warto zobaczyć:

 • Pałac Dioklecjana
 • Katedra św. Dujama
 • Plac Narodowy
 • Świątynia Jowisza

Hvar

Atrakcja realizowana na trasie nr   . Wyjątkowe i niepowtarzane miejsce zarówno dla tych którzy chcą się zrelaksować i odpocząć oraz tych którzy mają chęć zobaczyć więcej i pozwiedzać. Obowiązkowym punktem programu jest wycieczka na Twierdzę Fortica (Španjola), widok z góry to prawdziwa uczta dla oczu. Dla dzieci wyjątkowa okazja do wybiegania się a dla rodziców czas na rozprostowanie kości.

Hvar przyciąga każdego. Urocze uliczki, mnogość kawiarenek i kameralnych knajpek w których można posilić się wyjątkowymi przysmakami kuchni bałkańskiej. To absolutny raj dla każdego konesera smaków.

Dla lubiących aktywny wypoczynek propozycja wynajęcia rowerów bądź skuterów i zwiedzanie wyspy w ten wakacyjny sposób. A wieczorami....rozbrzmiewają dźwięki z pobliskich kubów, muzyka na żywo - to doskonała okazja do zasmakowania nocnego relaksu.

Sugerujemy jak przygotować urozmaicone zaprowiantowanie na każdy dzień w świeże, zdrowe produkty z których uczestnicy rejsu sami przygotowują sobie posiłki. Do każdej listy z  zaprowiantowaniem dokładamy poradnik, który stanowi pewnego rodzaju propozycję, sugestię, jak można wykorzystać w racjonalny sposób zakupione produkty spożywcze.

W trakcie rejsu uzupełniane są zapasy na bieżąco w lokalnych sklepach i na miejscowych bazarach. Gwarantuje to wciąż świeżą żywność oraz możliwość skosztowania lokalnych specjałów. Naszym zdaniem takie rozwiązanie sprawdza się najlepiej.

Ponadto niewątpliwą zaletą jest dopasowanie posiłków do indywidualnych gustów wszystkich uczestników rejsu.

Transport

Transport uczestnicy organizują we własnym zakresie.
Pomagamy w wyszukiwaniu korzystnych połączeń lotniczych.

Proponujemy także zajrzeć na te strony:
• www.skyscanner.net
• www.kayak.pl
• www.esky.pl

Cena i warunki płatności

Cena rejsu zawiera

czarter jachtu, usługi skippera, ubezpieczenie, pościel, silnik do pontonu, końcowe sprzątanie, podstawowe szkolenie żeglarskie

Cena rejsu nie zawiera

- opłata klimatyczna w wysokości 7 kun = ok. 1 EUR/dobę/osobę
- transport
- kasa jachtowa: ok. 100/150 EUR/osobę/tydzień (na opłaty portowe, paliwo do jachtu i wyżywienie, opłacane ze składki całej załogi, skipper nie partycypuje w kosztach)
- kaucja zwrotna: 200-250 EUR/osobę (w zależności od wielkości jachtu)– deponowana u armatora przed zaokrętowaniem gotówką lub kartą kredytową i oddawana po opuszczeniu jachtu bez uszkodzeń

Harmonogram płatności:
 • 50% – 1 tydzień od daty rezerwacji
 • 50% – 2 tygodnie do rozpoczęcia

Zapytaj o rejs

Administratorem Państwa danych osobowych jest CORBA.PL Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Starej Iwicznej.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne, abyśmy udzielili odpowiedzi na Państwa wiadomość. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw znajdują się w naszej Polityce Prywatności

Podobne rejsy

Oferujemy czarter morskich jachtów żaglowych i motorowych na najciekawszych akwenach.

72-R/05/19/CRB

Rejs w Chorwacji – Majowy nr 3

1.Sukosan - Wodospady Krka - Sukosan 2.Kastela - Dubrovnik - Kastela 3.Sukosan - Pula - Rab- Sukosan

92-R/05/19/CRB

Rejs w Grecji – Majowy nr 3 na Cykladach

Ateny - przylądek Sounio - Kithnos (Loutra) - Serifos (Livadi) - Milos (Adamas) - Hydra - Paros - Agina (Perdika) - Ateny

20-R/05/19/CRB

Rejs w Grecji – Majowy nr 3 na Morzu Jońskim

2. Lefkada – Zakyntos – Meganissi - Lefkada LUB 3. Corfu - Paxos - Antipaxos - Corfu

93-R/05/19/CRB

Rejs po Cykladach – Czerwcowy nr 1

Ateny - przylądek Sounio - Kithnos (Loutra) - Serifos (Livadi) - Milos (Adamas) - Hydra - Paros - Agina (Perdika) - Ateny

6-R/06/19/CRB

Rejs po Morzu Jońskim – Czerwcowy nr 1

2. Lefkada – Zakyntos – Meganissi - Lefkada LUB 3. Corfu - Paxos - Antipaxos - Corfu

73-R/05/19/CRB

Rejs w Chorwacji – Czerwcowy nr 1

1.Sukosan - Wodospady Krka - Sukosan 2.Kastela - Dubrovnik - Kastela 3.Sukosan - Pula - Rab- Sukosan

109-R/05/19/CRB

Rejs w Czarnogórze - Czerwcowy nr 1

Dubrovnik – Herceg Novi – Tivat – Kotor – Budva – Ulcinj – Petrovac – Bigota – Cavat – Dubrovnik

74-R/05/19/CRB

Rejs w Chorwacji – Czerwcowy nr 2

1.Sukosan - Wodospady Krka - Sukosan 2.Kastela - Dubrovnik - Kastela 3.Sukosan - Pula - Rab- Sukosan

94-R/05/19/CRB

Rejs w Grecji – Czerwcowy nr 2

1.Ateny - Serifos - Hydra - Poros - Ateny 2.Lefkada – Zakyntos – Meganissi - Lefkada 3.Corfu - Paxos - Antipaxos - Corfu

2-R/06/19/CRB

Długi weekend czerwcowy (Boże Ciało) na KATAMARANIE

Split – Vis – Bishevo – Lastovo – Dubrovnik – Mljet – Korcula – Hvar – Split

75-R/06/19/CRB

Rejs w Chorwacji – Długi weekend czerwcowy (Boże Ciało)

1.Sukosan - Wodospady Krka - Sukosan 2.Kastela - Dubrovnik - Kastela 3.Sukosan - Pula - Rab- Sukosan

110-R/05/19/CRB

Rejs w Czarnogórze – Długi weekend czerwcowy (Boże Ciało)

Dubrovnik – Herceg Novi – Tivat – Kotor – Budva – Ulcinj – Petrovac – Bigota – Cavat – Dubrovnik

95-R/05/19/CRB

Rejs w Grecji – Długi weekend czerwcowy na CYKLADACH

Ateny - przylądek Sounio - Kithnos (Loutra) - Serifos (Livadi) - Milos (Adamas) - Hydra - Paros - Agina (Perdika) - Ateny

21-R/06/19/CRB

Rejs w Grecji – Długi weekend czerwcowy na MORZU JOŃSKIM

2. Lefkada – Zakyntos – Meganissi - Lefkada LUB 3. Corfu - Paxos - Antipaxos - Corfu

111-R/05/19/CRB

RODZINNY rejs w Czarnogórze – Długi weekend czerwcowy (Boże Ciało)

Dubrovnik – Herceg Novi – Tivat – Kotor – Budva – Ulcinj – Petrovac – Bigota – Cavat – Dubrovnik

77-R/06/19/CRB

Rejs w Chorwacji – Wakacyjny nr 1

1.Sukosan - Wodospady Krka - Sukosan 2.Kastela - Dubrovnik - Kastela 3.Sukosan - Pula - Rab- Sukosan

Zgadzam się

Strona używa plików cookie w celu poprawy jej funkcjonalności. W każdej chwili możesz usunąć i zablokować dalsze umieszczanie plików cookie zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat plików cookie oraz przetwarzania przez nas danych osobowych zamieściliśmy w naszej Polityce Prywatności.