Czartery jachtów żaglowych i motorowych

Oferujemy Państwu czartery morskich jachtów żaglowych i motorowych na najciekawszych akwenach wodnych. Dysponujemy tysiącami jachtów rozmieszczonych w najznakomitszych zakątkach Adriatyku, Morza Egejskiego i Jońskiego - akwenów najczęściej i najchętniej odwiedzanych przez żeglarzy. Jesteśmy przedstawicielem większości chorwackich i greckich armatorów. Ponadto w naszej ofercie znajduje się bogata flota rozlokowana w innych rejonach świata. Działamy globalnie.

Współpracujemy tylko z najlepszymi i sprawdzonymi armatorami. Zdecydowaną większość z nich znamy osobiście, co daje nam możliwość zagwarantowania Państwu najwyższej jakości sprzętu oraz wynegocjowania uczciwych warunków czarteru. Naszą niewątpliwą zaletą jest fachowa indywidualna obsługa oraz pomoc przy wyborze jachtu i organizacji rejsu.

Nasza oferta nie bazuje na tanich chwytach marketingowych. Oferujemy dobrą realną cenę, za którą dajemy Państwu bezpieczny sprzęt i profesjonalną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem na wodzie. Dla nas najważniejsze jest Państwa bezpieczeństwo oraz satysfakcja z dokonanego wyboru.

Zgadzam się

Serwis korzysta z plików cookies oraz podobnych technologii w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.
Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies.
W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu w pamięci urządzenia.