Dysponujemy rozwiązaniami zapewniającymi komfort podróżowania:

  • wyciszone, wygodne, i komfortowe wnętrze
  • nowoczesny design wyposażenia
  • klimatyzacja z indywidualną regulacją
  • WC
  • DVD
  • nawigacja satelitarna
  • mikrofon
  • nagłośnienie oraz oświetlenie dla każdego pasażera

Wszystkie fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Nasze pojazdy posiadają systemy bezpieczeństwa takie jak: ABS, ASR, ESP oraz Retarder i należą do najbezpieczniejszych autobusów turystycznych. Napędzane są dynamicznymi silnikami o mocy do 530 KM.

Aby zarezerwować miejsce w autokarze kliknij tutaj >>>

Rozkład jazdy

WYJAZD   POWRÓT
09:00 WARSZAWA 18:00
  DWORZEC ZACHODNI PKS, STANOWISKO 10 i 11  
10:00 WROCŁAW  14:45
   UL. ŚLĘŻNA, PARKING PRZY WZGÓRZU ANDERSA  
09:45 ŁÓDŹ*  15:45
  PARKING POD EC1 ( wjazd od ul. Targowej i Kilińskiego )  
11:30 POLICHNO K. TOMASZOWA MAZ.  14:45
   WYJAZD Z PARKINGU PRZY HOTELU GÓRSKIM, POWRÓT NA PARKING PRZY HOTELU ZŁOTY MŁYN  
11:45 OPOLE  13:45
  UL.1-GO MAJA/DUBOIS-PARKING ZA SKLEPEM EMMA  
12:30 CZĘSTOCHOWA  14:00
 

 STACJA PALIW BP UL. WOJSKA POLSKIEGO 87 PRZY KFC
POWRÓT PRZYSTANEK AUTOBUSÓW MIEJSKICH W POBLIŻU BIEDRONKI (droga E75)

 
12:00 KRAKÓW**  14:00
   UL. CONRADA - STACJA PALIW BP  
14:30 KATOWICE  12:45
   DWORZEC PKS, UL. PIOTRA SKARGI 1 ( Uwaga: NOWE MIEJSCE ODJAZDU )  
15:15 ŻORY  11:00
  STACJA PALIW STATOIL UL. KATOWICKA  
  POWRÓT DO STACJI PALIW LUKOIL KOŁO AUCHAN  
16:20 CIESZYN  10:00
  PRZEJŚCIE GRANICZNE  
01:30 SESVETE KOŁO ZAGRZEBIA 01:45
   STACJA PALIW CRODUX PRZY AUTOSTRADZIE  
01:45 ZAGRZEB  01:30
   DWORZEC AUTOBUSOWY  
03:00 KARLOVAČ  00:30
   DWORZEC AUTOBUSOWY  
06:00 ZADAR  22:00
  PRZYSTANEK AUTOBUSÓW MIEJSKICH PRZY DWORCU AUTOBUSOWYM  
06:20 SUKOŠAN  21:30
   MARINA DALMACIJA PIRS NR 4  
06:40 ŚV. FILIP I JAKOV  21:15
   PRZYSTANEK AUTOBUSOWY  
 06:55 BIOGRAD NA MORU   20:45
   MARINA KORNATI/DWORZEC AUTOBUSOWY  
 07:10 DRAGE   20:35
   PRZYSTANEK AUTOBUSOWY  
  07:25 PIROVAC  20:25
   PRZYSTANEK AUTOBUSOWY  
  07:45 VODICE  20:10
   1 KM OD MARINY STACJA PALIW INA  
  07:55 ZATON  20:00
   HOTEL PANORAMA  
 08:10 ŠIBENIK  19:50
   STACJA PALIW INA, Južna magistrala 1  
 08:40 PRIMOSTEN  19:35
   STACJA PALIW INA  
 08:45 PRIMOSTEN  -
   MARINA KREMIK  
 08:55 ROGOZNICA  19:25
   PRZYSTANEK AUTOBUSOWY  
 09:10 MARINA  19:10
    PRZYSTANEK AUTOBUSOWY  
 09:25 SEGET DONJI  18:45
  MARINA YACHT CLUB SEGET  
 09:35 TROGIR  18:35
    DWORZEC AUTOBUSOWY  
 10:00 KAŠTEL GOMILICA  18:20
   PRZYSTANEK AUTOBUSOWY PRZY MARINIE  
 10:30 SPLIT  18:00
    PRZYSTANEK AUTOBUSOWY PRZY BAZIE PROMOWEJ  
10:45 SPLIT  17:30
  MARINA ACI  

Godziny przyjazdów do Polski i do Chorwacji są godzinami orientacyjnymi.
Czas podróży jest uzależniony od warunków jazdy oraz odpraw na przejściach granicznych.
Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia, wynikające z utrudnień na przejściach granicznych oraz na drogach.

* przy frekwencji poniżej 10 osób dojazd własny na parking przy Hotelu Górskim w miejscowości Polichno k.Tomaszowa Mazowieckiego
** przy frekwencji poniżej 10 osób dojazd własny do Katowic

W zależności od ilości uczestników wyjazd i powrót na odcinkach: Łódź – Polichno, Wrocław – Opole – Katowice, Kraków – Katowice transport może być realizowany busem lub samochodem osobowym. W zależności od miejsca docelowego istnieje możliwość przesiadki.

Wybierając się w podróż autokarem, warto zabrać nawilżone chusteczki do mycia rąk, poduszkę typu "jasiek", koc, wodę do picia, przekąski oraz drobne euro na toaletę.

MIESIĄC  

 WYJAZDY Z  

POLSKI W DNIACH

WYJAZDY Z

CHORWACJI W DNIACH

KWIECIEŃ 26 27
MAJ 3, 10, 17, 24, 31 4, 11, 18, 25
CZERWIEC 7, 14, 21, 28 1, 8, 15, 22, 29
LIPIEC 5, 12, 19, 26 6, 13, 20, 27
SIERPIEŃ 2, 9, 16, 23, 30 3, 10, 19, 24, 31
WRZESIEŃ 6, 13 ,20 ,27 7, 14, 21, 28

 

Cennik

Warszawa, Polichno, Łódź, Wrocław:
  • w obie strony 494 PLN/osobę, w jedną stronę 373 PLN/osobę

Częstochowa, Opole, Katowice, Kraków, Żory, Cieszyn:
  • w obie strony 464 PLN/osobę, w jedną stronę 353 PLN/osobę
 
Oferta First minute - Rabat -15% od ceny regularnej aktualny do 31.12.2018

Warszawa, Polichno, Łódź, Wrocław:
  • w obie strony 420 * PLN/osobę, regularna cena 494 PLN/osobę

Częstochowa, Opole, Katowice, Kraków, Żory, Cieszyn:
  • w obie strony 394* PLN/osobę, regularna cena 464 PLN/osobę
RABATY: 5% stały klient, 5% grupa ( od 6 osób ). Maksymalny łączny rabat: 10%.

* przejazd w obie strony
* bezpłatna zmiana terminu wyjazdu
Zgadzam się

Strona używa plików cookie w celu poprawy jej funkcjonalności. W każdej chwili możesz usunąć i zablokować dalsze umieszczanie plików cookie zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat plików cookie oraz przetwarzania przez nas danych osobowych zamieściliśmy w naszej Polityce Prywatności.